Hakkımızda

Türkiye ve Suriye’deki halkımızın maruz kaldığı büyük felaketten kurtulmasına yönelik çabaları koordine etmek ve tüm ciddi girişimleri desteklemek amacıyla kurulmuş geçici bir gönüllü girişimidir. Ve onların sadece acil maddi ihtiyaçları veya hayatta kalma gerekliliklerini karşılamak açısından değil, gerçek felaketten kurtulmalarına yardımcı olmak, onları hayata yeniden entegre etmek ve mücadele yolculuğuna devam etmeleri için umut vermektir amacıyla yardımıdır.

Katkıda bulunmak ve katılmak isteyenler.

Siz kimsiniz:
Herkes katılabilir, etkilenenler bile.
Mali durumunuz ne olursa olsun, boş vaktiniz ne olursa olsun ve nerede olursanız olun, nazik bir söz veya samimi bir dua ile de olsa yeterli olabilir.
Kardeşlerimize karşı insanlık görevimizi yerine getirebiliriz, sırası bize ne zaman geleceğini ve ne türlü samimi çabaya ihtiyacımız olacağı asla bilemeyiz.
Girişimdeki rolümüz, ailelerimize yardım etmek isteyen her birimiz için uygun ve en yakın yolu sağlamak ve göstermektir.

Sloganımız:
Dayanışma
Umut
kalabalık
Parkurlarımız:
Mevcut çabaları ve mevcut girişimleri koordine etmek ve bunları desteklemek için uluslararası enerjileri seferber etmek.
Başta tıbbi malzemeler olmak üzere kaliteli temel ihtiyaçların sağlanması ve ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasını sağlanmasınıa emin olmak.
Özellikle çocuklar için psikolojik destek girişimlerine ve krizden çıkışa önem verilmesi.
Halklar için birleştirici bir dil olarak sanatsal yönüne önem vermek.

Çevrelerimiz:
Yardım çalışmalarına dayalı gönüllü ve devlet kurumları ve dernekleri, onlarla koordinasyon ve destek

Dünyanın her yerinden katılmak isteyen gönüllüleri güvenilir ve mevcut girişim ve projelere yönlendirerek.
İlgili resmi makamlar ve ilişkinin herkesin hareketlerinin meşruiyetini ve yasallığını sağlamak ve zaman ve emek harcamadan paydaşlara doğrudan erişimi kolaylaştırmak.
Özellikle etkilenen çocuklar için özel tıbbi ve psikolojik desteğe doğrudan ihtiyaç duyanlar.
Değerlerimiz:
Önyargısız : Kampanya, faaliyetlerine ve bağışçılarına yük olmayıp, tüm giderleri sorumluların cebinden, tüm etkinliği sıfır maliyettir.
Uyumluluk : Farkın çeşitlilik olduğuna inanıyoruz, bu nedenle üzerinde anlaşmaya varılan konularda herkesle işbirliği yapın ve koruyucusu olduğu her varış noktası için, sıfır anlaşmazlık için çabalıyoruz.
Tarafsızlık: Konumu, dini, milliyeti, rengi ne olursa olsun ilgi alanımız insandır ve sadece insandır.Hedefimiz insan dışında sıfır siyasi yönelimdir.Yani yönelimimiz başka hiçbir düşünce olmaksızın tüm biçimleriyle insanlıktır.

Shopping Cart